Co-Location Sunucu Barındırma Türkiye Lokasyon

Sahip olduğunuz sunucularınızı, Netinternet Datacenter üzerinde barındırarak 7-24 aralıksız izlenen sunucularınızı yine 7-24 esaslı gerçek teknik destek alarak en yüksek süreklilik ile çalıştırabilirsiniz. Sunucu barındırma ( Co-Location ) hizmetinde gerekli olabilecek tüm kabin, elektrik, network alt yapısı ve buna benzer diğer alt yapı gereksinimleri, ödünç yedek parça veya yedek parça alımı, lisanslandırma, kurulum ve yapılabilecek tüm fiziki yada yazılımsal destek Netinternet tarafından sunulmaktadır.

Sunucu barındırma hizmeti alan müşterilerimiz kiralık sunucularda bulunan lisans kiralama hizmetinden ve diğer ek hizmetlerin tamamından faydalanabilir. Böylece lisanslandırma için ekstra yatırım yapılmasına gerek kalmaz. Verilen teknik destek ve kurulum hizmetleri ile sunucu barındırma hizmeti alan firmaların ek bir personel çalıştırmasına veya danışmanlık hizmeti almasına gerek kalmaz.

Sunucu Barındırma Hakkında

Sunucu barındırma hizmetinden yararlanmanın yapılacak işe uygun olup olmadığı konusunda Netinternet ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Temsilcilerimiz en doğru seçeneği seçmenizde sizlere yardımcı olacaklardır. Sunucu barındırma hizmet fiyatlarına bağlantı ücreti, bir adet sunucu elektrik ücreti ve alt kısımda belirtilen opsiyonel olmayan ortak özellikler dahildir. Hizmet sadece bir adet sunucu için verilebilmekte, aynı bağlantı üzerinde birden fazla sunucu eklenmemektedir. Eğer aynı bağlantı üzerinde birden fazla sunucu çalıştırmak, network oluşturmak istiyorsanız Sanal Datacenter hizmetimizi incelemelisiniz. İleri düzey profesyonel teknik destek ve tam yedekli, güçlü alt yapı ile Netinternet sunucu barındırma hizmeti, sizlere Türkiye üzerinde gerçek 100 Mbit/sn internet erişimi sunmakla beraber trafik kotalı hizmeti ile sadece kullandığınız trafiğin ücretini ödeyerek en ekonomik ve en yüksek kapasiteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. Hizmet detaylarımıza alt kısımdan ulaşabilir ve hemen başvurabilirsiniz.Barındırma Hizmet Özellikleri :

• 1U/2U Rackmount veya ATX tipi sunucu barındırma
• Ücretsiz 0.5 Amper Enerji Tüketim Bedeli
• 2x 1 Gbit/sn Network Portu ve Özel Local Ağ
• Yükseltilebilen Başlangıcı 2000 GB/Ay Trafik Kotası
• Talep Edilen Sayıda IP Adresi ve IP RDNS Yönetimi
• %99.7 Uptime Garantisi, Servis Seviyesi Sözleşmesi
• 7-24 Esaslı Teknik Destek ve Fizeksel Destek
• Ücretsiz Kurulum ve Yeniden Sistem Kurulumu

Aylık 129 TL + KDV'den Başlayan Fiyatlarla!


Barındırma hizmet özellikleri başvuru formunda düzenlenebilir. (Trafik kotası, IP adres sayısı gibi.) Yapılacak değişikliklere göre başvuru formunda ihtiyaçlarınıza uygun şekilde size özel hizmet paketi oluşturabilirsiniz. Eğer başvuru formu dışında gereksinim duyduğunuz bir hizmet varsa temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sunucu barındırma hizmeti için tarafınızdan internet sitemiz üzerinden başvuru yapılması ile beraber girmiş olduğunuz telefon numaralarınızı kullanarak müşteri temsilcimiz yapılması gereken işlemler konusunda size ulaşarak bildirecektir.
Ortak Özellikler Hakkında


- %100 Yedekli Juniper ve Cisco Network
- 1 Gbps/sec Network içi Erişim Kapasitesi
- Network içi ve dışı 2 farklı Gbps Port
- Tamamen Paylaşımsız Trafik Kapasitesi
- Bandwidth Grafikleri & Tabloları
- Coğrafik Yedekli DNS Sunucuları
- Ücretsiz SYN, DDos, Dos Koruma Hizmeti
- Opsiyonel Network IDP Firewall Hizmeti
- Redhat, Centos Local Update Sunucusu
- Windows Server Local Update Sunucusu
- Servis Seviyesi Garantisi


- Ücretsiz Kurulum ve Giriş Seviyesi Ayarlamalar
- Ücretsiz Yeniden Sistem Kurulumu
- İndirimli cPanel/WHM, Plesk ve Eklentileri
- Microsoft Ürünlerini Kiralama İmkanı
- Opsiyonel Raritan Remote Reboot Paneli
- Paylaşımlı Raritan KVM OverIP + Virtual Media
- Opsiyonel Sunucu İzleme Otomatik Reboot Talebi
- Opsiyonel NAS / FTP Backup Alanı
- 7x24 Fiziksel Destek ve Parça Değişim
- 7x24 Esasli Yazılımsal Teknik Destek
- %99.8 Network Uptime GarantisiBayi Programı

Sunucu barındırma hizmeti bayi programına sadece İnternet Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi ile Telekomünikasyon kurumunca yetkilendirilmiş hosting servis sağlayıcıları katılabilmektedir. Bayi programına giriş için gerekli diğer şartları ve indirim oranlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.