Neden Biz ?

7 / 24 Gerçek Teknik Destek

En önemli ve her geçen gün geliştirdiğimiz özelliğimiz sunduğumuz teknik destektir. Sorunlarınızı hızlı ve kolay
bir şekilde bizlere iletebildiğiniz destek sistemimiz 7 gün 24 saat devirli olarak gözetim altında olup kontrol edilmektedir. Bu sayede hem güvenli hem de hızlı bir yanıtla karşılaşırsınız.

Çözüm Ortaklarımız

Firma olarak prensiplerimizden birisi de çalışacağımız firmaları özenle seçmemizdir. Her biri kendi alanında uzman çözüm ortaklarımız sayesinde hem kaliteli hizmet alıyor hem de sizlere hizmetlerin en kalitesini sunuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizden memnun olacağınız gibi personelimizden de memnun kalacağımıza eminiz. Tüm müşterilerimize
az yada çok ödeme muamelesi yerine hızlı çözümler sunma tek amacımızdır.

Uygun Fiyat Politikası

Yazılım ve donanımlarda kullandığımız tüm ürünleri sizlere en ekonomik bir şekilde sunmaya çalışmaktayız. Alt yapımızı sürekli geliştirerek aldığınız hizmetin kalitesi ile fiyat orantılı bir şekilde değişmektedir.

Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip

Kullandığımız tüm yazılımları ve satış adımlarımızı alanında tecrubeli takım arkadaşlar ile beraber çalışmaktayız. Profesyonel ve genç bir ekibe sahip olan bünyemiz sürekli gelişmektedir.

Yüksek Güvenlik

Tüm sistemlerimizde alınan yazılımsal güvelik önlemleri bir yana, müşteri ilişkilerinde de sadece kullanıcı adı ve şifreniz ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler sayesinde %100 Güvenlik Politikamızı uyguluyoruz. Teknik sorunları bir telefonla hallettirebileceğiniz gibi teknik istekleriniz ise sadece profilinizden gerçekleştirebilmektesiniz...

Alt Yapı Teknolojisi

Donanım ve yazılımlarda masraftan kaçınmadan uyguladığımız maliyetleri sebebiyle yaygın kullanılmayan sistemleri
profesyonel bir şekilde sorunsuzca sizlerin hizmet alt yapısında kullanmaktayız.

Tecrübe

Bilişim sektörünün her bir dalında yıllarca çalışan bir ekipten oluşmamız en değerli özelliklerimiz arasındadır. Bu sayede bilişim ihtiyaçlarını daha biliyor ve daha iyi uyguluyoruz. Tüm sorunlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrube sayesinde daha hızlı çözüyoruz.